Την Πέμπτη 1 Φεβρουαρίου, πραγματοποιήθηκε η καθιερωμένη κοπή πίτας μαθητών και εκπαιδευτικών. Την φετινή χρονιά, ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του σχολείου, εξασφάλισε χορηγία από την εταιρία «Καραμολέγκος» τόσο για την βασιλόπιτα των εκπαιδευτικών, όσο και για κάθε ένα από τμήματα του σχολείου. Έτσι την τελευταία διδακτική ώρα, τα τμήματα απόλαυσαν την βασιλόπιτά τους και μετά τη λήξη του διδακτικού ωραρίου, το εκπαιδευτικό προσωπικό τη δική του, παρουσία του διοικητικού συμβουλίου του συλλόγου.

Οι τυχεροί και τυχερές των μαθητικών τμημάτων, κέρδισαν από μία δωροεπιταγή από το κατάστημα Πλαίσιο αξίας 20€. Το φλουρί στην βασιλόπιτα των εκπαιδευτικών, κέρδισε η συνάδελφος μαθηματικός Κυργιανή Κατερίνα και θα απολαύσει ένα γεύμα δύο ατόμων στο kitchen bar Μargo χορηγία του καταστήματος.

Όλα τα δώρα προσφέρθηκαν από το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων τον οποίο δημόσια το σχολείο ευχαριστεί πολύ!

Μερικά στιγμιότυπα:

Tags: , , , , ,