Συνεχίζοντας την επιτυχημένη πορεία του στη σκιτσογραφία και το ελεύθερο σχέδιο ο μαθητής Γ΄ Γυμνασίου του σχολείου μας Μαρσιτόπουλος Ραφαήλ – Δημήτριος, απέσπασε το πρώτο βραβείο σε δύο διαγωνισμούς Ζωγραφικής. Συγκεκριμένα:

α) 1ο βραβείο στον 7ο Διαγωνισμό Σκίτσου, Κόμικς και ΓελοιογραφίαςΣΚΙΤΣΟΦΡΕΝΕΙΑ@PIERCE 2021″, στην κατηγορία  «Κόμικς Γυμνασίου». Θέμα του φετινού Διαγωνισμού ήταν “Ο Χρόνος“.

β) 1ο βραβείο στο διαγωνισμό του Make a Wish Κάνε μια-Ευχή-Ελλάδος, στην  κατηγορία «Σχεδίασε το Αστέρι σου».

Το σχολείο συγχαίρει τον μαθητή για τις επιτυχίες του και του εύχεται πάντα να εξελίσσεται και να  πετυχαίνει διακρίσεις.

Κόμικ ΣΚΙΤΣΟΦΡΕΝΕΙΑ@PIERCE 2021 “Ο Χρόνος”, Make a wish “Σχεδίασε το αστέρι σου”

Tags: ,